Torby reklamowe z nadrukiem

Jesteśmy firmą, która tworzy rozwiązania - torebki reklamowe oraz torby reklamowe z nadrukiem - dostosowywane w 100 % pod gusta naszych Klientów.

Do naszych głównych priorytetów zalicza się przede wszystkim: absolutnie perfekcyjne wykonanie każdej papierowej torby z nadrukiem oraz terminowość wykonywanych zamówień.

Dla naszych Klientów zrealizujemy każdy indywidualny projekt:
  • druk offsetowy,
  • lakier punktowy UV,
  • tłoczenie na sucho,
  • złocenie (hot stamping),
  • otwory na uchwyty wykończone oczkami.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo ponad 60 gotowych wykrojników, co automatycznie obniża cenę wszystkich produktów, bez względu na to, czy są to wysokonakładowe papierowe torby reklamowe z nadrukiem, torby reklamowe w niestandardowych rozmiarach, niewielkie torebki reklamowe z nadrukiem lub bez, czy pojedyncze opakowania na prezent.

Oferowane przez nas torebki papierowe oraz torebki reklamowe, dzięki ciekawym, oryginalnym nadrukom mogą stanowić doskonałą reklamę Państwa firmy.

Tego typu rozwiązanie, to nie tylko doskonały element reklamowy, ale również świetny pomysł na zapakowanie prezentu dla bliskiej osoby. Oferujemy opakowania w różnych kształtach, do których możemy włożyć butelkę wina, zestaw kosmetyków lub coś bardzo małego, np.: biżuterię.

Gwarantujemy solidność wykonania wszystkich naszych produktów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru, proponowane przez nas artykuły są odporne na rozdarcia i przetarcia grafiki, umieszczonej na opakowaniu.

Zobacz naszą ofertę

torby reklamowe

Torby papierowe z nadrukiem

Oferujemy torby papierowe z nadrukiem, przygotowanym według Państwa wytycznych. Oryginalna grafika będzie doskonałą reklamą firmy. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na oryginalne torby reklamowe z nadrukiem.

Torby papierowe są w standardzie laminowane folią błyszczącą lub matową z opcją lakieru punktowego UV.Proponowane przez nas torby papierowe z nadrukiem – w tym torby i torebki reklamowe - są w standardzie laminowane folią błyszczącą lub matową z opcją lakieru punktowego UV. Zapewnia to nie tylko wysoką trwałość, ale również atrakcyjny wygląd produktu.

torebki reklamowe z nadrukiem

Praktyczne i trwałe torby papierowe z papieru typu KRAFT (szary lub biały od 70 do 110g)


Produkujemy praktyczne i trwałe torby papierowe typu KRAFT (szary lub biały od 70 do 110g), które bardzo dobrze sprawdzają się jako oryginalne torby reklamowe. Jest to wysokiej jakości materiał, odporny na przedarcia. Dzięki temu, takie opakowanie reklamowe Klient zachowa na długi czas.

torby reklamowe

Torby papierowe na butelkęNaszym Klientom proponujemy torby papierowe na butelkę – mogą służyć jako torby reklamowe z nadrukiem lub oryginalne opakowanie prezentu dla kogoś bliskiego. Przygotowane na wymiar, w połączeniu z dobrym alkoholem mogą stać się doskonałym upominkiem. Tego rodzaju opakowanie z ciekawym nadrukiem oraz atrakcyjną zawartością, z pewnością wywoła uśmiech każdego obdarowanego.

torebki reklamowe
torby reklamowe z nadrukiem

Wykonane przez nas torby mogą mieć różne uchwyty, ponieważ każda torba posiada specjalne wewnętrzne wzmocnienieWykonane przez nas torby papierowe mogą mieć różnego rodzaju uchwyty. Każde opakowanie posiada specjalne wewnętrzne wzmocnienie. Od Klienta zależy, czy wybierze uchwyt węższy, czy też nieco szerszy, w postaci eleganckiej tasiemki ozdobnej.