Torba na butelki

Papierowa torba na butelki może stanowić oryginalne opakowanie oryginalnego upominku, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się zarówno jako torba reklamowo-promocyjna, jak i torba na prezent dla bliskiej nam osoby. Wystarczy, że zostanie zaprojektowana i wykonana z pomysłem.

torba na butelki

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości torby papierowe na butelkę, które wykonujemy na wymiar – od tych całkiem zwyczajnych, po zupełnie niestandardowe. W połączeniu z dobrym alkoholem – lub trunkiem o zgoła innym charakterze – mogą stać się doskonałym upominkiem, który na długo zapisze się w pamięci obdarowanej osoby.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom i oczekiwaniom rynku realizujemy zlecenia wielkonakładowe oraz zamówienia indywidualne. Zależnie od życzenia klienta torba na butelki może zostać wykonana przy użyciu wybranej technologii:

  • druku offsetowego,
  • lakieru punktowego UV,
  • tłoczenia na sucho,
  • złocenia.

Dodatkowo otwory na uchwyty mogą zostać wykończone oczkami, dzięki którym torba na butelki zyska nie tylko na elegancji, ale przede wszystkim na wytrzymałości.

Torba na butelki z nadrukiem – nie tylko dla firm

Mówi się, że cały urok prezentu zależy od sposobu, w jaki zostanie on opakowany. Z myślą o solenizantach świętujących wejście w dorosłe życie oraz tych trochę starszych, którzy obchodzą okrągłe rocznice urodzin i nie tylko oferujemy wyjątkowe torby prezentowe na butelki z oryginalnymi nadrukami. Istnieje również możliwość nadrukowania na torbie okazjonalnych życzeń, które dodadzą naszemu upominkowi nieco osobistego charakteru.