pudełka tekturowe z nadrukiem

Opakowania

Pudełka tekturowe przybierają przeróżne formy i kształty, w których mogą kryć się zarówno zupełnie zwyczajne przedmioty użytkowe, jak i całkowicie niezwyczajne upominki. Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór opakowań i pudełek tekturowych do różnych zastosowań. W asortymencie posiadamy:

pudełka tekturowe
  • pudełka tekturowe na buty,
  • pudełka tekturowe z okienkami na butelki i kosmetyki,
  • opakowania tekturowe na konfekcję,
  • tekturowe opakowania zbiorcze

i wiele innych.

Opakowania i pudełka tekturowe produkujemy przy użyciu metody sztancowania. Dzięki temu możemy zaoferować wysokiej jakości produkty w dowolnych rozmiarach i kształtach. Nasze opakowania i pudełka wykonujemy z różnych materiałów – tektury o dowolnej grubości i wykończeniu oraz tworzyw podobnych. Realizujemy zarówno zamówienia wielkonakładowe, jak i zamówienia indywidualne na pojedyncze opakowania. Oferujemy krótkie terminy realizacji.

Pudełka tekturowe z nadrukiem – najlepsza reklama dla Twojej firmy

Wysokiej jakości pudełka tekturowe z nadrukiem bardzo dobrze sprawdzą się w roli opakowań produktowych, jak i opakowań na różnego typu gadżety reklamowe i upominki firmowe. Oryginalny nadruk wykonany w technologii druku offsetowego, tłoczenie na sucho lub złocenie przy zastosowaniu hot stampingu z pewnością na długo zapadną w pamięci obdarowanej osoby stanowiąc bardzo dobrą reklamę dla Twojej firmy. Na życzenie Klienta istnieje również możliwość produkcji pojedynczych opakowań z nadrukiem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy.